Motor Mekanik Bakım

Mekanik bakım hizmetleri motorlu taşıtların içerisinde yer alan pek çok sistemin işleyişiyle ilgilenmektedir. Bir problem varsa bu tespit edilir ve çözümü BIG AUTO SERVICE tarafından gerçekleştirilir. Tüm hizmetleri aynı titizlikle gerçekleştirmektedir. BIG AUTO SERVICE firmasına motorlu taşıtınızı teslim ettiğinizde sizlere en iyi biçimde geri dönecektir ve uzun ömürlü kullanıma açık hale gelecektir.
Bu hizmetlerde parça değişimleri gerçekleştirildiği gibi onarım da mümkündür. Parça değişimlerinde özellikle yağ içerikli parçaların değişimini burada kolaylıkla halledebilirsiniz. Örneğin yağ filtresi değişimi ve motor yağı değişimi gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında fren değişimleri de BIG AUTO SERVICE tarafından sağlanmaktadır. Fren balata değişimi ve fren disk değişimi örnek verilebilir.
Yağ ve fren değişimleri dışında bilindik işlemlerden akü değişimi ile birlikte lastik değişimi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle motorlu taşıtınızın gerekli parçaları değiştirilebilir veya onarılarak yeniden kullanılabilir.

Motor Mekanik Bakım Uygulama Çalışmalarımız